Pawlowská se hádá s Renčem. Proč?

Spisovatelka a scénáristka Halina Pawlowská (60) je známá svojí pílí i značnou spotřebou peněz, a tak zajásala, když se scénář, pojednávající o jejím životě, ujal a chystá se natáčení.

Osvědčeným režisérem pro tento typ látek je Filip Renč (51), který už dříve zpracovával knížky spisovatele Michala Viewegha (54). Jenže mezi autorkou a režisérem se rozhořel spor. Námět film čerpá z Halininy knihy Proč jsem se neoběsila, který Renč považuje za vynikající, jenomže Pawlowská se už s producentem filmu domluvila na názvu Zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Tak se ovšem jmenuje jiná její kniha, která vyšla už v roce 1993 a spisovatelka věří, že lidé budou chodit do kina stejně zběsile, jako kdysi kupovali její bestseller. Renč však zarputile tvrdí, že Proč jsem se neoběsila je daleko údernější.

Kdo prosadí svou?

Také vás může zajímat ...

Filip Renč

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...