Pawlowská stále truchlí u urny s popelem

Žal a smutek drží stále v sobě

Halina Pawlowská.

V září to budou tři roky, co zhoubná rakovina vzala HALINĚ PAWLOWSKÉ (61) manžela ZDEŇKA (†60), za kterého byla moderátorka vdaná přes 30 let.

O Zdeňkově postupně se horšícím zdravotním stavu spisovatelka nikdy, ani v těch nejtěžších chvílích, veřejně téměř nemluvila.

O soucit nestojí

Navenek nedávala skoro nic najevo. Hlavně prý proto, že neměla a dosud nemá zájem poslouchat od nikoho lítostivé řeči nebo projevy soucitu. Nejspíš právě to, že veškerý žal prožívá Halina pouze sama pro sebe a smutek ze ztráty životního partnera nijak neventiluje, je důvodem, proč v sobě zatím nenašla potřebný vnitřní klid, který by jí dovolil učinit finální krok k uzavření této životní kapitoly.

Také vás může zajímat ...

Moderátorka totiž přiznala, že urnu s popelem manžela dosud neuložila do rodinné hrobky, ale má ji pořád doma. Navíc ji prý zesnulý manžel v noci asi navštěvuje. „Máme doma výtah a ten sám od sebe občas jezdí,“ prozrazuje.„Neřeším, jestli je to porucha nebo jestli se mi blízcí jezdí připomenout,“ konstatuje s tím, že to tak prostě bere.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...