Pawlowskou má hrát nafrněná Poláková!

Scénáristka a spisovatelka Halina Pawlowská (61) opět jednou podlehla představě, že když napíše svůj život do scénáře, vznikne vynikající film.

To je dost sporný závěr, zejména proto, že film o ní už kdysi natočil režisér Milan Šteindler (59) a získal za něho Českého lva.

Takže o čem ještě točit dál? Že by o jejím pozdějším životě? Pak je ovšem s podivem, že si Halina představuje, že její roli bude hrát ultra hubená herečka a zpěvačka hitu nafrněná – Báru Polákovou (32), která váží padesát kilo i s postelí. Zřejmě chce, aby její životní příběh nesl i pohádkové prvky. Nicméně producent přeci jen prosadil, že se bude konat konkurs, takže není jisté, jestli hubená Poláková roli kypré Haliny dostane. Ve filmu si po vzoru Alfreda Hitchcocka (+80) střihne svůj štěk i Halina: „Je tam role uklízečky i nějaká bába z Ukrajiny…“

Barbora Poláková

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...