Pazderková má alergie. I na přítele?

Moderátorka, herečka, zpěvačka a „blbá blondýna“ Iva Pazderková (37) se už dříve svěřila s tím, že od osmnácti let trpí klinickou depresí a panickou poruchou.

„Často cítím úzkostné záchvaty, jako bych měla umřít, silné bušení srdce, pocení, omdlévání a brnění v rukou,“ přiznala své psychické problémy Iva. I přes své potíže se stala oblíbenou komičkou. Její problémy však neberou konce. Nedávno jí byla diagnostikována alergie na lepek neboli celiakie, čímž se dost zúžil okruh lahůdek, které může slupnout, a nejen to.

Má i fóbii z toho, když si na obilninách pochutnává někdo jiný. „Naprosto se vyhýbám mít lepek v domácnosti v jakékoliv formě! Když si můj přítel donese jídlo s lepkem, mám sto chutí nasadit si protichemický oblek,“ prohlašuje přecitlivělá herečka.

Také vás může zajímat ...

Kdy se objeví alergie na přítele?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...