Péče o dceru ho vyčerpává

O svém soukromí herec Jakub Prachař (37) nerad mluví. A není se čemu divit, když si prochází složitým obdobím. V krátké sledu se mu totiž rozpadlo manželství s Agátou Hanychovou (35) a také vztah s modelkou Denisou Dvořákovou (29).

Také vás může zajímat ...

Radost mu tak v poslední době dělá asi jen dcera Mia (2), kterou mají s Agátou ve střídavé péči. I když si ale okamžiky s milovanou dcerou užívá, stojí ho to i hodně fyzických a psychických sil. Dokonce někdy tolik, že doslova padne vyčerpáním.

Nevypadá to, že by se chtěl vrátit k Agátě.

„Když jde večer spát, tak já často taky, protože toho mám dost,“ svěřil se Prachař, který se prý stále učí být dobrým tatínkem. Mia je ale momentálně pro něj na prvním místě, a i když si vedle ni prakticky neodpočine, i tak se mu vždy stýská, když ji vrací Hanychové. Že by ale třeba přemýšlel o tom, že se k Agátě vrátí, se zdá nepravděpodobné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...