Peeling z mořské soli a oleje

Patříte mezi ty, které peelingům moc nedají? Po tomto tipu si to možná rozmyslíte i vy! I když příliš časté obrušování kůže není zrovna nic zdravého, jednou za čas si zaslouží regeneraci.

Na tu je skvělý například přírodní peeling z mořské soli, oleje a citronové trávy, který zároveň obrušuje, zvláčňuje a krásně voní.

Také vás může zajímat ...

Je skvělý na celé vaše tělo

Báječné na něm je hlavně to, že mořská sůl z Mrtvého moře v kombinaci se zklidňujícími oleji vytváří opravdu výjimečné účinky. Kromě mandlového a jojobového oleje může speciální peeling obsahovat řadu olejů. Sůl pak dodává pokožce celého těla hlavně vitamín E. Nejen, že peeling vaši pleť překrásně vyhladí, ale ještě dokáže také skvěle stimulovat krevní oběh.

Trpíte snad častými ekzémy, nebo lupenkou? Ani v tomto případě se použití peelingu nemusíte bát!

Právě naopak.

Spojte díky mořské soli příjemné s užitečným.

Jak ho použít?

Jeho příznivé účinky se osvědčily v praxi. Nejlepší je použít ho přímo během sprchování tak, že ho vmasírujete jemnými krouživými pohyby do pokožky. Vždy začněte u končetin a pokračujte směrem k srdci. Stačí nechat působit jemné částečky několik minut a pak je opláchnout. Ideální je peeling použít jednou, maximálně dvakrát týdně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...