Peníze jí dělají starost

Je pořádně zadlužená? O Tereze Kostkové (43) začaly kolovat zvěsti, že se zadlužila tak moc, až se bojí, že bude nad její síly dluh splácet. V roce 2018 si totiž pořídila polovinu vily v pražské čtvrti Kyje za několik milionů korun.

Za pár měsíců však dala dům do zástavy bance, aby měla na jeho rekonstrukci. Peníze na rekonstukci by měla splácet do roku 2042. A přestože má Kostková aktuálně práce dostatek, má strach, že za rok nebo za dva to může být jinak.

Také vás může zajímat ...

Bojí se, že za pár let může být vše jinak

Protože u herců i moderátorů existuje jediné pravidlo, co platí dnes, už nemusí platit zítra. V jednu chvíli totiž mají práce dostatek, v další už třou bídu s nouzí. To ale herečka nechce. Své rodině chce poskytnout ten největší komfort, kterého je schopná, a kvůli tomu také musí tvrdě pracovat. Ušila si na sebe bič, který jí dlouhá léta nedá spát.

Alespoň má teď ale vlastní střechu nad hlavou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...