Peníze utrácí jako šílená

Manžel dlouho odolával, povolí mu nyní nervy?

Jejich rodinné hnízdečko možná až přehnaně zvelebuje. Herečka ze seriálu Slunečná LUCIE BENEŠOVÁ (45) si ještě nedávno stěžovala na nedostatek financí, ale teď má utrácet jako smyslů zbavená.

Ještě přednedávnem si lámala hlavu s tím, jak vyjdou s penězi, ale teď je situace zřejmě úplně jiná. Sympatická blondýnka Lucie Benešová (45), která září v úspěšném seriálu Slunečná, bydlí už pár let s manželem Tomášem Matonohou (49) a s jejich dětmi v domě v Řepích.

Také vás může zajímat ...

Ten koupili se starou fasádou a nebyl příliš obyvatelný, I tak se tam ale rodinka nakonec přestěhovala a před pár dny měla údajně proběhnout i nějaká ta malá rekonstrukce. Neříkala ale Lucie před časem, že jejich finanční zásoby se velmi rychle ztenčují? Kde tedy vzali peníze na vylepšování domu?

Neměl z toho radost

Matonoha se živí jako herec, ale nejvíce peněz mu údajně na účtu přistává díky pořadu Co na to Češi, který moderuje. Momentálně se ale nové díly natáčet nemají, a

Matonoha si tak na příliš velký balík nepřijde. I tak ale zřejmě Lucii nebylo líto peníze vzít a vrazit je do domu, což by nejen podle jejího manžela, ale i jejích kamaráde mohlo počkat.

Teď mezi nimi mají zbytečně vznikat hádky kvůli fi nancím. Matonoha chápe, že si jeho žena chtěla udělat radost a zútulnit jejich domov, ale na druhou stranu jejich momentální finanční situaci ještě víc ztížila.

Tomáš teď bude muset být v práci o to déle, aby vydělal všechno, co manželka utratila, a měli tak zase nějakou finanční jistotu.

Bude muset vydělávat dvakrát tolik?

Nejvíc ho má ale mrzet, že jeho ženě vůbec nedochází, v jaké situaci se celá rodina nachází. Ona je ale zkrátka zvyklá na luxus a koupí si, co chce a kdy chce, a na svolení se manžela pravděpodobně neptá. Záleží nyní jen na tom, jak se ke všemu postaví sám rozčarovaný Tomáš.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...