Peníze už nepůjčuje!

Hitmaker Michal David (60) si za svou hvězdnou kariéru vydělal slušné jmění.

Rád pomůže, ale všechno má zkrátka své hranice

Také vás může zajímat ...

Vybudoval si luxusní domov s nahrávacím studiem na okraji Prahy, koupil dům na Kanárských ostrovech, vlastní drahá americká auta a k tomu všemu si užívá honosných výletů a dovolených.

Není tedy divu, že jeho přátelé měli ve zvyku si od něj půjčovat peníze. Jenže i lidé, se kterými se přátelil třicet let, mu nakonec peníze nevrátili a úplně se na Michala vykašlali. A že jistě nešlo o malé částky, je asi jasné.

Nemohou si přijít na jméno

Michal se v minulosti ohledně toho drsně pohádal se svou sestřenicí, zpěvačkou Monikou Absolonovou (43). O její kariéru Michal pečoval patnáct let, a když jí vydal desku, nechala ji předělat.

To Davida pořádně namíchlo. Úplně ho odstřihla ze své kariéry a jemu se to zdálo nevděčné. Přišel kvůli tomu o honoráře, ale i o člena své rodiny. Od té doby nikomu peníze nepůjčuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...