Peníze vydělává po svém

Bývalá hvězda seriálu Ulice Yvetta Blanarovičová (57) přišla o většinu svých příjmů.

Došly ji finanční zásoby. Co teď?

Také vás může zajímat ...

Přednedávnem odešla z nekonečného nováckého seriálu a tím přišla o svou jedinou jistotu. Divadla jsou zavřená, nemůže ani moderovat žádné akce. Celkem dlouho žila Yvetta ze svých finančních zásob, ze kterých chtěla mamince zrekonstruovat byt.

I ty už ale začaly docházet peníze, a tak Blanarovičová začala s úplně novým byznysem, při kterém dokonce i využije svůj talent. Dává totiž soukromé hodiny herectví, jevištního projevu a zpěvu.

Našla si skvělou práci a je zase moc šťastná

Svoje svěřence připravuje buď na talentové zkoušky na konzervatoř, nebo rovnou na DAMU. Nejenže si díky tomu vydělá peníze navíc, ale také je nablízku svému milovanému uměleckému sektoru.

To se Yvettě opravdu povedlo a je si toho velice dobře vědoma. Kdoví, třeba jí to nakonec bude vynášet natolik, že už si na hraní nebo moderování ani nevzpomene a bude se věnovat svým svěřencům…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama