Peštová nutí Haberu hubnout!

Že by jí vadila jeho kila?

Pavol Habera a Daniela Peštová.

Topmodelka a partnerka PAVOLA HABERY (54) DANIELA PEŠTOVÁ (46) rozhodně nepatří do starého železa. I ve svém věku je velmi žádanou modelkou už proto, že vypadá přímo skvostně. Půvabná blondýnka však nemá své ladné křivky zcela zadarmo.

Musí na nich pravidelně a pečlivě pracovat. Není snad dne, kdy by se nevěnovala nějakému sportu, který patřičně posílí všechny problémové partie. Peštová se tak může chlubit pekáčem buchet, což se ale o jejím protějšku rozhodně říct nedá. Modelka se proto zřejmě rozhodla vše vzít do svých rukou.

Už před měsícem si na sociální síti vystavila fotografii, kde předvádí své pevné bříško a vyzvala tak své příznivce k „bříškové výzvě“. „Jsem pro, přidá se ještě někdo?“ těmito slovy motivovala své fanoušky Daniela ke cvičení.

Také vás může zajímat ...

Podle našich informací tím ale hlavně chtěla Pala donutit, aby i on začal na sobě makat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...