Petr Janda a Alice Jandová: Dětem dělají v hlavě hrozný zmatek!

Jejich dcerky neví, kde vlastně mají svůj domov

Zpěvák Petr Janda (75) tráví s manželkou Alicí Jandovou (35) hodně času za velkou louží na slunné pláži. Pro jejich dcery Anežku (7) a Rozárku (4) to ale může být víc na škodu, než k užitku.

Rocker Petr Janda (75) i jeho mladá manželka Alice Jandová (35) si nejspíš myslí, jak je pro rodinu skvělé, že vždy odjíždí na část zimy na slunnou Floridu. Jejich dcerkám Anežce (7) a Rozárce (4) ale může taková změna prostředí spíš uškodit.

Také vás může zajímat ...

Nejen, že na několik měsíců mění kamarády, ale také zázemí včetně školy a školky. A to se na nich podle psychologa může hodně podepsat. Holčičky jsou totiž ještě tak malé, že pak nebudou vědět, kam vlastně patří a kde je jejich domov.

„Častá změna místa a přátel na děti velmi působí. Záleží na jejich psychice, některé se s tím dokážou vyrovnat, jiné ale ne,“ vysvětlil odborník. Uvědomuje si úspěšný zpěvák, co tím svým dcerám způsobuje, nebo ho to doteď ani nenapadlo? Dokázali by se ale vůbec svých oblíbených chvil za mořem vzdát, nebo by se nakonec usadili na Floridě natrvalo?

Jeho manželka by jistě nic nenamítala, ale jak by to ovlivnilo jeho kariéru? Jak by to udělal se svou prací? Peněz má už vydělaných jistě dost, ale zpívání by mu určitě chybělo.

Jak se tedy manželé rozhodnou?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...