Petr Janda: Zanedbával rodinu

Lepší později než nikdy. Zpěvák Petr Janda (76) se konečně cítí jako otec na plný úvazek. Není tajemství, že v minulosti své děti a celkově celou rodinu zanedbával. „Hrál jsem 250 koncertů ročně, doma mě to moc nebavilo, spíš jsem chodil po hospodách,“ vysvětluje Petr Janda.

Vžil se do role

Také vás může zajímat ...

Přiznává, že nejvíc to odnesly jeho nejstarší děti, syn Petr Janda (†34) a dcera Marta Jandová (44). Vypadá to, že Jandu už přestaly bavit večery v hospodě nebo každodenní koncerty.

Začal být otcem, a i když na své nejstarší děti neměl čas a výchovu nechával výhradně na své ženě Alici Jandové (36), své nejmladší dcerky Anežku (9) a Rozárku (6) se snaží užít si naplno.

Konečně mu došlo, že být otcem může být zábava

Nyní to však odnášejí jeho vnoučata, na která nemá čas. Zvládne Janda tohle velké zpoždění dohnat, nebo ho jeho vnoučata budou znát jen z televize?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...