Petr Janda: Zkrachuje mu i jeho třetí manželství?

Neshodnou se kvůli dítěti, on už další nechce.

Chtěla by s ním ještě další dítě, ale on už jich má dost.

Kytarista, zpěvák a skladatel Petr Janda (76) je slavný, uznávaný a bohatý. Leckdo mu může závidět i jeho krásnou, o neuvěřitelných čtyřicet let mladší manželku Alici (36). Jenže právě vztah s ní začíná slavnému rockerovi přidělávat vrásky.

Alice prožívá už druhé období, kdy začíná být po boku výrazně staršího muže nespokojená. První krizi Janda ještě ustál, ale jak se vypořádá s tou současnou, není vůbec jisté.

Také vás může zajímat ...

Druhá žena ho podváděla

Na hudební scéně se Petr Janda drží neuvěřitelných pětapadesát let.V čele Olympicu udělal závratnou kariéru, se třemi ženami zplodil pět dětí, žije životem bohatého rockera. K tomu vždycky patřily krásné – a v případě Jandy i výrazně mladší – partnerky.

Po smrti první manželky, tanečnice Jany (†45), si vzal o sedmadvacet let mladší moderátorku Martinu (49).

Jandova dcera Marta (44) vzpomínala, že když si otec přivedl její vrstevnici, nebyl pro ni problém, se s ní skamarádit. Problém měl ale zpěvák, když se po narození dcery Elišky (26) a dvanácti letech manželství provalilo, že je mu Martina nevěrná. Po té, co manželku načapal in flagranti, věc uzavřel fackou a rozvodem.

Pořád je nespokojená

Další ženou po otcově boku, se kterou se snadno skamarádila Marta Jandová, se stala porodní asistentka Alice.

Zpěvák s ní má dcery Anežku (9) a Rozárku (6) a i když po smrti syna Petra (†35) určitě toužil po dalším synovi, další děti už mít nechce. A to začíná být pořádným kamenem úrazu. Před časem Alici zřejmě došlo, že ve věku, kdy si její vrstevnice vesele užívaly, ona rodila děti a pečovala o domácnost.

A vypadalo to, že chce dohnat ztracený čas a ještě si pořádně užít. Chtěla v jednom kuse chodit do společnosti a když Janda neměl chuť, vyrážela často sama. A sotva tuhle krizi zpěvák zvládl, má na krku další.

Jeho partnerka si usmyslela, že chce další dítě. Oba porody byly prý pro ni nejkrásnějšími zážitky v životě a chtěla by si to zopakovat. Ale Janda už o dalším potomkovi nechce ani slyšet: „Dětí jsem se nadělal dost.

Ode mě se ho Alice nedočká.“ Tu druhou větu by si žena mohla vyložit i tak, že se tedy může dočkat jinde. Ale dobře ví, jak dopadla její předchůdkyně. Rozhodující bude, jestli v ní zvítězí rozum, nebo touha.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...