Petr Kostka: Málem se udusil!

Přiznal, že je mu zle! Ale je mu to jedno.

Pro diváky je ochotný hrát v jakémkoli stavu.

Kvůli svým fanouškům by nejradši hrál i na smrtelné posteli. Na poslední tiskové konferenci, která se konala na letní scéně divadla Ungelt k představení pan Halpern a pan Johnson, se totiž začal PETR KOSTKA (79) zuřivě dusit. Přemohl ho obrovský záchvat kašle. Asi sám dobře ví, že na tom není zdravotně nejlépe, protože před novináři přiznal: „Je mi zle, ale už se těším na diváky!

Hrát tady je lepší než třeba dovolená v Karibiku.

Stejně bych si tam odvezl svoje neduhy s sebou.“

Riskování mají herci v krvi

Také vás může zajímat ...

Podobně jsou ale na tom snad všichni herci, protože i SIMONA STAŠOVÁ (62) přiznala, že hraje za všech okolností. „Já to znám, jak jste na jevišti, tak jdou potíže stranou. “ Ovšem ne každý má to štěstí, že z přecházení nemocí vyvázne bez úhony. Ale ani Petr Kostka se šetřit nehodlá. A to před třemi roky zkolaboval a lékaři měli podezření na srdeční selhání.

Snad ho dusivý záchvat kašle nebo ještě něco horšího nedostihne i během letních představení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...