Petr Kotvald: Nemocný syn ho dostal na dno

Společně se Standou Hložkem (63) býval Petr Kotvald (58) svého času jednou z největších hvězd naší popové scény. I když si své fanoušky dokázal udržet, ani oni mu nemohli pomoci v době, kdy se dostal na absolutní dno.

Také vás může zajímat ...

Na to ho srazila vážná nemoc a deprese jeho syna Mikuláše (30). „Tehdy to byl hrozný stres,“ prozradil Petr. Dokonce zkolaboval přímo na jevišti, když mu praskl vřed na dvanáctníku. Na poslední chvíli se tenkrát dostal do nemocnice a děkovat může hlavně šikovným doktorům, kteří ho zachránili.

Mikuláš bohužel deprese sám nepřekonal a skončil v psychiatrické léčebně v Bohnicích. Kotvald se tak se situací musí smířit ať chce, nebo ne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...