Petr Kotvald: Pořád po něm házejí prádlo

Zpěvák PETR KOTVALD (58) si sice svou největší slávu prožil v 80. letech, když vystupoval společně se STANISLAVEM HLOŽKEM (63) a s HANOU ZAGOROVOU (71). Jak se ale svěřil, ani dnes si na nezájem fanynek při živých vystoupeních stěžovat nemůže.

Místo podpisu selfie

Také vás může zajímat ...

Dokazuje to fakt, že mu dodneška na pódiu přistávají nejrůznější kusy oblečení. Kotvald si to vysvětluje tím, že se v práci obklopuje mladými spolupracovníky. „Mám mladou kapelu, jsou to kluci mezi 25 až 30 lety a těm se to líbí a jsou rádi,“ tvrdí Kotvald, který se po ukončení spolupráce s Hložkem osamostatnil a vyprodukoval mnoho sólových hitů.

„Chodí dámy, které mě poznaly před lety, a s nimi taky jejich dcery a neteře. Takže přijde i nová generace,“ popisuje. Zatímco dříve jim prý stačil jeho podpis do památníčků, dneska chtějí raději selfie.

„Hodně se fotí, i když to trochu zdržuje,“ říká Petr, o jehož sexuální orientaci se už léta spekuluje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...