Petr Kratochvíl: Zastal se bývalky

Otřel se o Gotta

Kritikou Kratochvíl nešetřil ani na adresu dalších umělců. Například sepsul Zdeňka Svěráka.

Velmi překvapivý výrok nedávno pronesl v rozhovoru PETR KRATOCHVÍL (66), bývalý partner LUCIE BÍLÉ (50). Producent a podnikatel, s nímž má Bílá svého jediného potomka, syna FILIPA (21), ji sice před mnoha lety opustil kvůli někdejší miss PAVLÍNĚ BABŮRKOVÉ (43), s níž si pořídil další čtyři děti, ale jak to tak vypadá, stále ještě za slavicí stojí a nezdráhá se jí zastat ani veřejně.

A to i za cenu toho, že se pustí do jiných. Stalo se tak, když se Kratochvíla v nedávném rozhovoru zeptali, zda mu nevadí, že Lucie Bílá začíná být čím dál více k nerozeznání od HELENY VONDRÁČKOVÉ (69). Kratochvílovi se v tu chvíli nabízela kritika, která se na hlavu jeho bývalé partnerky v poslední době valí ze všech stran. Někdejší producent si ale nepřisadil.

„Udržet se tak vysoko je strašně těžké,“ odpověděl Kratochvíl a dodal. „Ona je navíc sama a dobře se na ni střílí.“ Bývalý divadelní producent se pak otřel o KARLA GOTTA (77), který podle něj není žádný hrdina, protože se chová tak, aby si nijak neuškodil.

Také vás může zajímat ...

„Gottovi se odpustí mnohé, včetně jeho konformismu, ale Bílé ne,“ prohlásil Kratochvíl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...