Petr Nárožný: trápí se kvůli nedostatku kšeftů

I když byl herec Petr Nárožný (80) velkou hvězdou několika filmů, v poslední době po něm neštěkne ani pes a on si to moc dobře uvědomuje. Z jeho slov se dokonce zdá, že už svoji hereckou kariéru finálně pověsí na hřebík.

Také vás může zajímat ...

Kvůli nedostatku nabídek se utápí v depresích a už ani nedoufá v lepší zítřky. „Smířil jsem se s tím, že už si v životě nezahraju.“ přiznal v Paláci Lucerna, kde se zhostil role kmotra nahrávek Orchestru Karla Vlacha.

Celý proslov se však zvrhl v monolog o jeho bídě a o tom, jak v dnešní době dostávají role pouze mladí. „Já nemám práci! Nikdo mě nechce, protože nejsem mladý,“ dodal. Všem přítomným se pak alespoň omluvil za to, jak byl jeho proslov dlouhý, protože už se nemá jak a kde vymluvit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...