Petr Nárožný: Ve velkém investuje miliony

Celý život poctivě pracoval, respektive hrál, a tak je jasné, že dnes si může PETR NÁROŽNÝ (80) tak trochu vyhodit z kopýtka. On ale není žádný troškař. Koupil hned dva apartmány!

Herec se vůbec netají tím, že si pořídil dva byty! Nikoli však v Praze, ale naopak v jižních Čechách, přesněji v Třeboni, kde to má nejraději. Proč ale hned dva? Nestačil by mu jenom jeden? Navíc se proslýchá, že oba byty mají několikamilionovou hodnotu!

Také vás může zajímat ...

Jsou to jen pomluvy?

Nárožný prozradil, že druhý byt koupil pro svého syna PETRA (38), který v něm často údajně přebývá se svým přítelem. Hodnotným dárkem se zřejmě snaží svému synovi vynahradit ta dlouhá léta, kdy spolu nemluvili. Nárožnému totiž vadilo, že jeho syn nemá rád dívky, ale muže. Dlouho to vypadalo, že se mezi nimi vytvoří nepřekonatelná propast.

Při jedné z jejich hádek měl dokonce slavný herec pronést osudovou větu: „A ven, buzeranta v domě nechci!“ Ale zdali Nárožný skutečně tuto větu pronesl, jeho syn ani on sám nikdy nepotvrdili. Až minulý rok prý konečně došlo mezi otce a synem k usmíření. Ti, co oba jmenované znají osobně, však o žádné nenávisti mezi nimi nevědí. „Svého času jsem se s rodinou Nárožných hodně stýkala.

Nikdy, ale opravdu nikdy nepadla nějaká slova o nenávisti mezi tátou a synem o tom, že je na chlapy,“ prozradila jejich rodinná známá. Něco mezi nimi ale prý přece jen bylo, nikdo však neví co.

A byt je zřejmě jakási náplast nebo bolestné za to, co si kdy způsobili.

Petr Nárožný ml.
Petr Nárožný ml.

Dárek na usmířenou?

Jiní ale zase tvrdí, že se herec snaží jen dobře investovat své peníze, aby měla v případě nouze jeho rodina vždycky z čeho žít. Jenže pokud by chtěl své peníze skutečně zhodnotit, nebylo by lepší si koupit byt v Praze nebo nějakém jiném větším městě, kde ceny za nemovitosti stoupají mnohem rychleji a byty rok od roku mají větší cenu? Ať tak či tak, je zřejmé, že herec finanční nouzí netrpí.

Navíc teď díky dvěma bytům může jeho bohatství dál růst.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...