Petr Novotný: Řítí se opět do velkého průšvihu?

Tajně krade rohlíky

Návštěvy, které bavič vždy vítá, jsou vnoučata syna Pavla a dcery Lenky

PETR NOVOTNÝ (69) se po dvou měsících v nemocnici vrátil opět domů. Bavič, který už několikrát utekl hrobníkovi z lopaty, se do rukou lékařů dostal naposledy opět o Vánocích. A tehdy měl opravdu namále. Bojoval s kolapsem ledvin, k němuž se později přidal také infarkt. Svou rodinu tehdy Novotný pěkně vystrašil, teď si ale zase na chvíli mohou všichni oddychnout.

Po propuštění do domácího ošetřování bavič viditelně pookřál, i když podle svého syna PAVLA (35) pěkně zlobí. Novotný totiž ještě ani zdaleka není samostatný a i doma musí podstupovat pravidelnou rehabilitaci. Ta mu ale podle slov rodiny jde na nervy a jindy vždy usměvavý bavič bývá dokonce nevrlý na hodnou paní, která s ním jezdí cvičit.

A zatímco v nemocnici Petr plnil poctivě všechny příkazy lékařů, doma prý vyráží na tajné výpravy do kuchyně, kde krade rohlíky.

Také vás může zajímat ...

Musí být proto stále pod dohledem, a tak se u něj střídají jak jeho žena, tak všechny Petrovy tři děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...