Petr Novotný: Řítí se opět do velkého průšvihu?

Tajně krade rohlíky

Návštěvy, které bavič vždy vítá, jsou vnoučata syna Pavla a dcery Lenky

PETR NOVOTNÝ (69) se po dvou měsících v nemocnici vrátil opět domů. Bavič, který už několikrát utekl hrobníkovi z lopaty, se do rukou lékařů dostal naposledy opět o Vánocích. A tehdy měl opravdu namále. Bojoval s kolapsem ledvin, k němuž se později přidal také infarkt. Svou rodinu tehdy Novotný pěkně vystrašil, teď si ale zase na chvíli mohou všichni oddychnout.

Po propuštění do domácího ošetřování bavič viditelně pookřál, i když podle svého syna PAVLA (35) pěkně zlobí. Novotný totiž ještě ani zdaleka není samostatný a i doma musí podstupovat pravidelnou rehabilitaci. Ta mu ale podle slov rodiny jde na nervy a jindy vždy usměvavý bavič bývá dokonce nevrlý na hodnou paní, která s ním jezdí cvičit.

Také vás může zajímat ...

A zatímco v nemocnici Petr plnil poctivě všechny příkazy lékařů, doma prý vyráží na tajné výpravy do kuchyně, kde krade rohlíky.

Musí být proto stále pod dohledem, a tak se u něj střídají jak jeho žena, tak všechny Petrovy tři děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...