Petr Oliva je po operaci páteře!

Vážné zdravotní problémy přivedly na dva měsíce do nemocnice herce Petra Olivu (73) alias nerudného plukovníka Kalinu z Ordinace v růžové zahradě.

Trpěl vleklými bolestmi páteře, které nakonec vyvrcholily jeho hospitalizací a operačním zákrokem. „Do toho se mi mezi ploténkami usadil nějaký vir, takže se to celé komplikovalo. Hodně to bolelo, ale už to není tak hrozné.

Jen teď pořád ležím,“ postěžoval si herec, který se chce brzy vrátit do seriálu.,Nyní je už podle posledních zpráv doma a doufá, že mu letní teplo a slunce pomohou k rychlejší rehabilitaci. Tvrdí, že jeho potíže vyvolala nečinnost, celý život byl prý zvyklý něco dělat a na stará kolena poněkud zlenivěl, což teď hodlá napravit a udržet si formu dostatkem pohybu.

Také vás může zajímat ...

A od podzimu začít zase točit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...