Petr Rychlý: Exmanželka jenom kvete

Exmanželka herce Petra Rychlého (50), Pavla Vojáčková-Rychlá (50), se zase dokáže usmívat. Dokonce se ukázala ve společnosti s novým partnerem. Sympatická tmavovláska je z nejhoršího venku.

Málokdo si umí představit, jaká dramata nynějšímu poklidnému stavu věcí předcházela. Petr a Pavla se brali z lásky, narodili se jim synové Matěj (26) a Ondřej (22). Místo aby byli manželé pohádkově šťastni a pyšnili se zdravými dětmi, dostavila se krize.

Rychlý si vychutnával slávu a obdiv žen, Pavla se trápila. Se syny se odstěhovala z domu v Kostelci u Křížku do starého bytu na pražských Vinohradech. Jenže manželé spolu tehdy hráli v divadle a hádali se málem i na jevišti.

Pavla doufala, že Petr dostane rozum a přece jen se vrátí, ten se však zamiloval do bývalé tenistky Jany Pospíšilové (46). Oženil se s ní, narodil se syn Petr (11). Vztahy s bývalou ženou se s léty urovnaly.

Také vás může zajímat ...

Ale kdysi na sebe ti dva štěkali i na ulici..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...