Petr Rychlý: Jeho pořad je propadák!

Dojde ke zrušení Hvězdné párty?

Téměř vše, v čem Rychlý figuruje, slaví úspěch. V tomto případě tomu však tak není.

Show, od které si televize Nova hodně slibovala, u diváků zřejmě příliš nezabodovala. Hvězdná párty, kterou moderuje PETR RYCHLÝ (51), po necelém měsíci mění svůj vysílací čas.

Vedení televize se pro malou sledovanost mělo rozhodnout přesunout Rychlého pořad na pozdější čas. Výsadní místo ve vysílání, které dosud show měla – vysílala se ve čtvrtek po Ordinaci v růžové zahradě –, tak velmi rychle ztratila. Stejně jako řadu diváků.

Podle některých reakcí diváků vyvstává otázka, zda má podobný formát soutěže, který převzala televize Nova z Ameriky, u nás vůbec šanci na úspěch. Zda je na vině chabý výkon moderátora nebo něco jiného, však vedení neprozradilo. Jisté je však to, že změna vysílacího času je jen předzvěstí úplného konce pořadu.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...