Petr Rychlý: Těžká nemoc ho změnila. Opravdu?

Infarkt prý každého změní. Jen v případě herce Petra Rychlého (51) se mu to nepovedlo. Rychlý je přírodní úkaz, něco jako tornádo či tsunami. Pravda je, že herec si začal vážit každého dne.

Nechal se slyšet, že žije teď a už si neříká, že si bude pěkně žít, až… Nic takového. Žije v přítomném čase. To je obdivuhodné a ne každý to umí. Nicméně lékaři po něm chtěli v prvé řadě to, aby zvolnil, takzvaně ubral plyn.

Také vás může zajímat ...

To workoholik Rychlý nedokáže. Jak přiznal, kardiologovi diář neukazuje – protože pak by asi dostal srdeční příhodu kardiolog. Už dvanáct let Rychlý hraje v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě, k tomu moderuje Rady ptáka Loskutáka a teď si přibral ještě další kšeft – Hvězdnou párty.

K tomu připočítejte divadlo a nějaké to další moderování. Rychlý se nezastaví, je nepoučitelný. Alespoň že sám sobě naordinoval čas od času den volna. To pak zvelebuje záhony, poseká trávu a pracuje ve skleníku.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...