Petr Stach: Gay? Řekl to o něm kamarád!

Herec představující kapitána Anděla ze seriálu Případy 1. oddělení, Petr Stach (41), je v poslední době zachmuřený. Spolužák ze studií na DAMU ho označil za homosexuála.

Ve škole se spolu hádali, onen spolužák asi Stacha neměl právě nejraději. Sám herec se o těchto choulostivých věcech odmítá bavit. Údajně býval viděn v podnicích, které si gayové oblíbili. Žije sám, ve volném čase se rád projíždí na kole anebo chodí do sauny.

Užívá si svobody a dbá na to, aby mu bylo dobře hlavně samotnému se sebou. Proč se zlomyslný spolužák ozval zrovna teď? Jedná se o osobní mstu? Anebo Stachovi závidí, že je hvězdou úspěšného krimiseriálu? Nepřeje mu popularitu? „Kapitán Anděl“ se k tématu nevyjadřuje.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...