Petr Štěpánek a Zlata Adamovská: Byla prý tuctová, ani si jí nevšiml

Přišli o pořádný balík peněz. Jak to zvládnou?

Myslela si, že svého manžela očarovala hned na první pohled. Nicméně v tom se herečka Zlata Adamovská (60) ukrutně spletla. Její muž, herec Petr Štěpánek (70), totiž přiznal, že Zlata ho na první pohled vůbec nezaujala.

Dost ji to zklamalo

Také vás může zajímat ...

Tou dobou prý totiž natáčel tolik pohádek s tolika herečkami, že už zkrátka v žádné ženě neviděl žádný rozdíl. Navíc byl prý tou dobou zadaný a Zlata také, takže nejspíš také proto jí nevěnoval žádnou extra pozornost.

Když tohle Štěpánek v rozhovoru pronesl, Adamovské zmizel úsměv z tváře. Jako kdyby ji zklamalo, že u Petra nešlo o lásku na první pohled. Že by se o tom v minulosti snad nikdy nebavili?

Adamovská se netajila tím, že se jí Štěpánek líbil už před lety, ale už tou dobou to byl velmi uznávaný herec a zdálo se jí, že je mezi nimi velký věkový rozdíl.Prý si myslela, že takový pan herec by jí nemohl věnovat pozornost. Znali se dlouhá léta, ale dohromady je svedl až seriál Ordinace v růžové zahradě.

Prý až tam Štěpánek Adamovskou pořádně zaregistroval.

Vyvolala hádku

Po rozhovoru prý začala Adamovská do Štěpánka rýpat.Nelíbilo se jí, v jakém stylu o ní mluvil, a podle ní ji prý ponížil. Štěpánek si zase stál za tím, že jen řekl, jak to doopravdy bylo. Nechtěl si vymýšlet nějakou zamilovanou historku, která by ve finále stejně nebyla pravdivá.Ale vypadá to, že přesně to Zlata po manželovi chtěla. Nechtěla prý přede všemi být za tu, které si on ani nevšiml.

Hádka se prý stupňovala a oba manželé na sebe začali víc a víc zvyšovat hlas.

Hádají se takto doma často, nebo šlo jen o výjimečnou situaci?

Prý už si moc nerozumějí

Manželé jsou už šest let a tvrdí, že si spolu jako pár rozumějí a mají toho spoustu společného.
To ale údajně není tak docela pravda. Jejich známí nám potvrdili, že poslední dobou chce každý něco úplně jiného. Štěpánek touží cestovat a Adamovská by nejradši zůstala v rodné zemi, na kterou je zvyklá.

Rozvedou se?

To je prý nejčastější příčinou jejich hádek. Petr plánuje dovolenou v Japonsku a Adamovská na Šumavě. Už z toho je dost jasné, že jejich povahy se příliš neshodují. Podle jejich společných přátel jim to příliš neklape.

Nejlépe jim je, když jsou oba v práci a nemusí se vidět, protože jinak se prý okamžitě začnou o něčem dohadovat. Hrozí jim snad rozvod? To se dozvíme až časem..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama