Petr Štěpánek: Muž úspěšných žen

Ideální, krásný pár? Ale všechno může být i jinak. Kdyby se herečka Zlata Adamovská (57) důkladně zamyslela nad minulostí manžela Petra Štěpánka (67), možná by ji přepadly chmurné až depresivní myšlenky.

Pravda, Petr Štěpánek je veleúspěšný herec, ale položme si otázku: Čemu, případně komu, za svou oslnivou kariéru vlastně vděčí? Zde by se jistě nabízela odpověď, že své vlastní píli, pracovitosti, houževnatosti.

Za výsadní postavení, kterého Štěpánek dosáhl, vděčí také svým manželkám. Všechny tři lze označit za mimořádně úspěšné a mocné. První žena Petra Štěpánka byla krásná herecká kolegyně Regina Rázlová (69).

Její otec byl významným komunistickým funkcionářem. Rázlovou Štěpánek opustil po necelém půlroce a odešel za jinou ženou, pro něho osudovou: režisérkou Vlastou Janečkovou (†77). Byla o čtrnáct let starší, ale v prvé řadě ho obsazovala.

Také vás může zajímat ...

Stála za stovkou inscenací, z Petra se stal jeden z nejpopulárnějších herců. Ve třetím vztahu se Zlatou Adamovskou vystoupal k výšinám. Je pouhou náhodou, že si Petr Štěpánek vybírá vlivné ženy?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...