Petr Štěpánek: O dceři téměř nemluví

Málokdo ví, že je otcem. Ostatně herec Petr Štěpánek (67) se tímto zásadním faktem nikdy nechlubil. Až teď vyšlo najevo, že třikrát ženatý umělec tajil dceru.

Na veřejnosti se zásadně ukazoval jen v doprovodu té, se kterou byl zrovna ve vztahu, anebo přátel. Někdejší princ z pohádky Zlatovláska působil dojmem, že žádného potomka nemá. Není to tak docela pravda.

Nechal se slyšet, že v druhém manželství s režisérkou Vlastou Janečkovou (†77) vyženil dceru Ta k otčímovi přilnula o to víc, že její vlastní tatínek zemřel. Přestože manželství Štěpánka a Janečkové trvalo bezmála čtyři desítky let, o dívce ti dva nikdy veřejně nemluvili, což je velmi zvláštní.

A ke Štěpánkově v pořadí už třetí manželce Zlatě Adamovské (57) si záhadná nevlastní dcera zřejmě cestu nenašla, protože když se na ni Zlaty novináři zeptali, jen pokrčila rameny. Bylo zřejmé, že o existenci nevlastní manželovy dcery sotva ví.

Také vás může zajímat ...

Trochu smutné, že?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...