Petr Svoboda: Žebrá o peníze od lidí

PETR SVOBODA (36), syn zesnulého skladatele KARLA SVOBODY (†68), který by se letos dožil 80 let, opět slušně překvapil širokou veřejnost. Syn slavného skladatele se už několik let věnuje režírování, problém je v tom, že ne vždy se jeho filmařské počiny setkají se zájmem sponzorů.

Se svou manželkou LUCIÍ (38) se rozhodli natočit celovečerní snímek s názvem Jako v ráji, kterým chtěli upozornit na střet křesťanské a muslimské kultury v Česku a sousedních zemích.

Také vás může zajímat ...

Zlobí se kvůli náboženství

Problém je v tom, že se mu pro film, k němuž už jeho žena napsala scénář, nedaří sehnat dostatek finančních prostředků. A to se snažili získat dokonce grant od státního kinematografického fondu na Slovensku! „Živelný, tragikomický scénář, který Lucia napsala, zdá se, neplní současné politicky korektní normy,“ myslí si Petr Svoboda.

Rozhodl se to proto vyřešit tím, že shání peníze přímo od lidí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...