Petr Vacek třel bídu s nouzí

Může vyhazov z Ulice?

Petr Vacek

Představitel Tomáše Jordána z Ulice PETR VACEK (52) patřil k stěžejním postavám seriálu, a tak si díky dlouholetému působení v něm přicházel na slušné peníze.

Jednoho dne se však tvůrci Ulice rozhodli Jordána z děje vyřadit a herec tak najednou přišel o veškerý zdroj příjmů. Vacek se netají, že to bylo velmi těžké období, které dnes s oblibou nazývá dobou chudoby. „Byl to pro mě náraz, práce nepřicházela, protože si všichni mysleli, jak kvůli natáčení Ulice nemám čas,“ vzpomíná Vacek s tím, že se musel s celou svou rodinou na rok výrazně uskromnit.

Také vás může zajímat ...

Pak se vše začalo v dobré obracet. A čím se v době nečinnosti živil? „Zkoušel jsem i překládat. Ale i když mě to bavilo, byla to dřina za málo peněz,“ říká herec, který bral moderování různých akcí či jezdil s představeními pro děti. Dnes už si na nedostatek peněz nemůže stěžovat.

Pravidelně se objevuje na televizních obrazovkách jakožto moderátor zábavní show Tajemství těla na ČT.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...