Petr Vondráček: Má finanční krizi?

Herec a hudebník Petr Vondráček (42) oznámil, že se příští rok se svou kapelou chystá vystupovat mnohem častěji, než dosud. Chtějí oslavit čtvrt století fungování skupiny. V současnosti prý muzikanti vystupují v průměru třikrát do měsíce, což není nijak závratné číslo.

Chce víc hrát a koncertovat. Je o to zájem?

Také vás může zajímat ...

Vondráčkovi se jistě dá věřit, že by rád vystupoval častěji, ale je o kapelu vůbec zájem? Přece jen už je to nějaký ten pátek, co diváci mohli Petra vidět zpívat v show Tvoje tvář má známý hlas a jinak se spíš prezentoval jako herec, či moderátor.

Je za tím milenka?

Herec se letos na jaře rozešel s dlouholetou přítelkyní, herečkou Barborou Janatkovou (35), se kterou má devítiletou dceru Aničku. V jeho životě se už prý objevila jiná žena, která ale nestojí o publicitu a Vondráček o ní proto nemluví.

Nová milenka, to už je dobrý důvod, začít víc vydělávat. Víc kšeftů by se mu jistě hodilo, ale existuje po něm poptávka?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama