Petr Vondráček: Tajil rozchod! Co se stalo?

Rozchod mu tedy evidentně prospěl

Byli spolu dlouhá léta, dnes už je ale vztah PETRA VONDRÁČKA (41) a jeho partnerky BARBORY JANATKOVÉ (35) minulostí. Co se mezi nimi stalo? Ještě před pár týdny totiž moderátor sliboval, že bude svatba. „Bohužel už spolu nežijeme, ale vycházíme výborně,“ přiznal Vondráček.

Jeho kamarádi tvrdí, že se rozešli především kvůli tomu, že mu partnerka přestala tolerovat jeho flirtování s fanynkami!

Dcera zůstane u ní

Také vás může zajímat ...

Jenže mají dceru ANIČKU (7). Kdo ji teď bude vychovávat? „Vždycky se nějak domluvíme, kdy Anička bude u mě,“ tvrdí Petr, kterého kdokoli v poslední době potkal, potvrdil, že vypadá šťastnější než dřív. Rozchod mu tedy evidentně prospěl. Asi je rád, že teď si bude moct s fanynkami dosyta užívat bez výčitek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...