Petra Černocká: Všeho má po krk!

Optimistická, upovídaná, veselá, půvabná, nestárnoucí. Takhle veřejnost dosud vždy vnímala zpěvačku Petru Černockou neboli nesmrtelnou Saxanu z filmu Dívka na koštěti.

Ale co se to teď s Petrou děje? Vysvětlila to slovy: „Už je to dobrých šest let, co jsem vydala celé autorské cédéčko, na kterém bylo dost nových písniček. Ale zjistila jsem, že je to marný, marný, marný! Ty písničky prostě neprojdou rádii,“ postěžovala si s tím, že šéfové rádií nové písně českých zpěváků prostě hrát nebudou a tečka.

Také vás může zajímat ...

„Oni budou stejně pořád hrát jen Náklaďák a Koukej, se mnou si píseň broukej,“ posteskla si. Trápí ji i zdravotní problémy. V létě tolik koncertovala, že pak musela dlouho chodit na rehabilitace.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama