Petra Černocká: Zbaví se strachu ze stárnutí?

Když se herečka Petra Černocká (68) podívá do zrcadla, určitě na sebe může být pyšná. Kdo ji nezná, určitě by jí nehádal rok a půl do jubilejních sedmdesátých narozenin. Vypadá to ale, že přibývající věk tíží Petru víc, než je zdrávo.

Bojuje ze všech sil

Také vás může zajímat ...

Copak vrásky, ty ji prý nijak netrápí, ale horší pro ní je, že cítí, že stárne jaksi v přímém přenosu, veřejnosti před očima. Ještě horší to je pak s úbytkem energie a ztrátou elánu do života.

„Měla jsem najednou chuť dělat vše v klídku a pohodě,“ přiznala Černocká, která se ale snaží alespoň chodit na procházky a v létě pracovat na chalupě, což jsou typické záliby starších lidí.

Nechá se vylepšit?

Není tak divu, že se čas od času Petra rozpovídá i na téma plastických operací, kterými se sice podle svých slov ještě vylepšit nenechala, ale rozhodně už není tak rezolutně proti.

„Určitých dílčích úspěchů můžete docílit,“ přiznává, že třeba přifouknutý horní ret zničí kolmé vrásky nad jeho linií, s těmi mezi obočím zatočí botox a bojovat se dá i s dvojitou bradou. Že by se nakonec přeci jen rozhodla jít proti přírodě a trochu přibrzdit stárnutí? Nebylo by přeci jen lepší to zkusit jinak?

Třeba se více starat o vnučku Olivii Coco (7), kterou ji přivedla na svět dcera Barbora Vaculíková (38).

Děti totiž dokáží nabít člověka energií a dát mu minimálně na okamžik zapomenout na plastické operace, nebo obavy ze stárnutí..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...