Petra Hřebíčková: Rodinná idyla, nebo surový horor?

Přecenila svoje síly! Během dvou let se hereckým kolegům Petře Hřebíčkové (38) a Matěji Dadákovi (41) narodily dvě děti. K Šimonovi (2) letos v létě přibyl Mikulášek.

Zářivá blondýnka Petra, hvězda seriálu Svatby v Benátkách či filmu Bezva ženská na krku, zprvu zářila štěstím. Když s partnerem plánovali děti takhle brzy po sobě, neuvědomili si, jaká úskalí a problémy jim to přinese.

Také vás může zajímat ...

Nejenže je péče o dvě maličké děti nesmírně náročná, ale starší Šimon na miminko nezvladatelně žárlí. Občas, tak kolem třetí v noci, chlapečka napadne, že by se měl hlásit o svá výsadní práva, která ztratil narozením mladšího brášky.

Probudí ospalé, k smrti unavené rodiče a vyžaduje donášku teplého mléka až do postýlky. Rodinná idylka dostává první vážné trhliny. Ne, takhle si to herečka nepředstavovala. Zaskočilo ji, že být matkou je takový nápor na psychiku.

Navíc už se třese na to, aby dostávala další pracovní nabídky, byla velice úspěšná, budovala si slibnou kariéru. Ale jak to bude dál? Cožpak jí zbývají síly na to, aby se se dvěma maličkými dětmi a zoufalým nedostatkem spánku vrátila do zaměstnání? .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...