Petra Janů: Hazarduje se zdravím

Letos toho má hodně v plánu, a tak potřebovala dostat své tělo do formy. Zpěvačka Petra Janů (65) proto začala hubnout jako o závod a tykat si se všemožnými dietami. „Mám pět kilo dole a jsem spokojená,“ pochlubila se svým výsledkem.

Také vás může zajímat ...

S úbytkem váhy ale ještě zdaleka nekončí. Čeká ji totiž ještě operace žaludku a s tím půjdou dolů další kila. Nebylo by rozumnější počkat, jak dopadne tento zákrok a až následně pokračovat případnou dietou? Nebo snad kvůli plánovaným koncertům a festivalům přestala přemýšlet nad případným dopadem pro své zdraví? Nebo v tom hraje roli i nějaký milenec, kterého nám Petra tají?

Že by se scházela s někým, kdo ji nutí do hubnutí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...