Petra Janů: Hledá chlapa v uniformě. Marně

O tom, kdy už si konečně najde zpěvačka Petra Janů (64) přítele, se hovoří a píše už dlouho. Sama Petra úvahy tohoto typu odbývá rozpačitým úsměvem anebo mávnutím ruky.

Argumentuje tím, že si vystačí sama, v klidu se uživí, protože je i ve svém věku úspěšná, a že absenci chlapa jí vynahrazuje celá řada kamarádek. Jenomže na soutěži Hasič roku, kde Petra Janů vystupovala, se ukázala skutečná pravda.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačce zářily oči jako lampičky! A protože se ze svého nadšení zřejmě potřebovala vypovídat, nevydržela to a prozradila svou velkou, celoživotní slabost. Jsou jí svalnatí, přitažliví muži v uniformách! Hasiči na prvním místě, kvůli jejich odvaze a spoustě hrdinských činů.

Nechala se slyšet, že na muže v uniformách je pěkný pohled. Samozřejmě to v jejím případě platí i pro vojáky. Ti se jí líbili, už když jí bylo přes dvacet, předtím ne, to na ni byli ještě příliš staří. Petra navíc patří mezi malé procento občanů, kterým se radostí rozbuší srdce, když řídí vůz a staví je policista.

Zpěvačka předvede účinnou lítost a vše se řeší domluvou..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...