Petra Janů: Nerváky na chalupě

Chalupáři vědí nejlépe, že chalupy bývají spíš než místem odpočinku neustálým předmětem nervování. Což potvrzuje i zpěvačka Petra Janů (64), která se nechala slyšet, že idylka s kytičkami, rajčátky, bylinkami a hebkým trávníkem je vykoupena prací, záchvaty vzteku a uragánem v peněžence.

Ukázalo se, že zpěvačka byla nucena koupit novou sekačku, že se jí na milované chaloupce hroutí plot a stará okna nedoléhají a kroutí se. A jako by to nestačilo, zrovna přestal fungovat kotel na plynové topení.

Také vás může zajímat ...

Vynervovaná zpěvačka zavolala opraváře, aby se na kotel podíval. Nezbývá než se modlit, aby to byl odborník na slovo vzatý a řemeslu dokonale rozuměl. Petra tu má sice i kotel na tuhá paliva, ale pochopitelně se jí nechce nosit košíky dřeva a kýble uhlí, je to jen slabá žena.

O nějaké chalupářské idylce si může leda tak nechat zdát. A tady se právě nabízí otázka: Proč už si zpěvačka nenajde konečně partnera? Kdyby sehnala šikovného kutila, měla by po starostech. Jenomže tvrdohlavá umělkyně tvrdí, že nikoho nehledá.

Pak se nemůže divit, že je na vyčerpávající chalupářské svízele zoufale sama. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...