Petra Janů přiznala! Kde skrývá milence?

Nového muže si na řeckém ostrově Lefkada našla zpěvačka Petra Janů (63). Po smrti manžela Michala Zelenky (+63) tam totiž jezdí až příliš často na to, aby si tam jen tak sama jezdila odpočinout. Na přímou otázku, za kým na Lefkadu jezdí, ale odpovědět nechtěla.

Přiznala, že nikoho stálého už sice nechce, ale sem tam na pobavení se jistě nějaký ten muž hodí. „No, jestli si myslíte, že žena v mém věku nepotřebuje sex, tak se mýlíte! Stálého partnera nemám, tak si to musím nějak řešit,“ pochlubila se zpěvačka.

A tak je jasné, že na řecký ostrov jezdí za temperamentním a horkokrevným Řekem, který jí jistě splní každé přání.

Také vás může zajímat ...

Díky němu se také snaží denně cvičit a jíst jen zdravě. Stále chce být žádoucí a líbit se mužům. Dokonce si na ostrově zařídila i vlastní soukromé bydlení! Je to snad dům jejího milence? Nejspíš je jen otázkou času, kdy ho představí i oficiálně. Pokud tedy nemá už svou vlastní rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...