Petra Janů se raduje: Kdo jí zahřeje postel?

Sice se zařekla, že domů už nikdy žádného mužského nechce, teď ale udělá výjimku. Svého nového miláčka si zpěvačka Petra Janů (67) dokonce našla sama. Řeč ovšem není o milenci.

Majitelka jednoho z nejsilnějších hlasů u nás si pořídí štěňátko maltézáčka. „Byla jsem se podívat na štěňátka Bobíka a Maxíka. Bobíka budu mít já a toho druhého si bere dcera mé kamarádky Adélka. Moc si ho přála. Takže jim vlastně nebude nikdy smutno, protože se poměrně často společně vídáme,“ uvedla Petra Janů s tím, že pejsek je z prověřené a seriózní chovatelské stanice u Prahy, kde je i psí azyl pro případ dovolené, pobytu v nemocnici a podobně.

Také vás může zajímat ...

To, když nebude mít na svého Bobíka čas. Ale to prý údajně nehrozí, protože kdyby bylo nejhůř, má zpěvačka kolem sebe dost lidí, kteří by se o něj rádi postarali. Navíc jednoho maltézáčka už dříve měla, takže moc dobře ví, do čeho jde.

Jeho obrovská výhoda je, že nelíná, je skladný a přitom je přátelský a má skvělou povahu. A to se Petře líbí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...