Petra Janů: Už si hledá nového muže!

Kdo by podle ní byl tím pravým?

Letos v prosinci to bude šest let, co přišla PETRA JANŮ (64) o svého milovaného manžela MICHALA ZELENKU (†63). Známý producent a manažer prohrál těžký boj s rakovinou plic. Pro zpěvačku to bylo tehdy velmi těžké období, které jí pomohla překonat práce. Dlouho tvrdila, že k sobě nikoho nehledá, že jí vyhovuje život bez chlapa. Tu a tam se ale po boku nějakého mladšího fešáka objevila.

Nikdy se však nejednalo o nic vážného. Ostatně, jak sama přiznala, partnera nepotřebuje, zato občas ráda využije nějakého svolného milence a užije si s ním trochu nezávazné vášně.

Situace se ale nyní zdá se změnila, protože zpěvačka se poohlíží po chlapovi.

Vztahu se nebrání

Také vás může zajímat ...

Důvod, proč se vedle zpěvačky dlouho nikdo neobjevil, je ten, že má prý postavenou vysoko laťku. Tu však prý nepostavila ona, ale její manžel, s nímž přes 30 let žila. Na druhou stranu se ale prý novému vztahu rozhodně nebrání. A jaké má nároky na budoucího partnera? Ráda by mladšího, maximálně do 50 let a hlavně s ním musí být prý legrace, bez toho by to nešlo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...