Petra Kotvalda změnila nemoc

Více si váží rodiny

Petr Kotvald.

S PETREM KOTVALDEM (57) to jeho manželka HANA neměla v minulosti vůbec jednoduché. On sám přiznává, že se k ní nechoval vždycky nejlíp. Na prvním místě byla kariéra a kvůli fanynkám dokonce zatajoval i fakt, že se oženil.

Pak se u něj ale objevily vážné zdravotní problémy, které donedávna tajil, a na celý rok musel zmizet ze scény. Tehdy začal svůj život přehodnocovat a uvědomil si, že na prvním místě by měla být právě rodina. „Do té doby jsem všechno podřizoval tomu, abych mohl stát na jevišti,“ přiznává dnes Petr. Že by ale své životní partnerce chtěl něco vynahradit například nějakým dárkem, vůbec nehrozí.

„Já jsem kolenovrt,“ směje se s tím, že by nejraději nedával dárky ani o Vánocích, ale to by mu prý nebylo nikdy odpuštěno.

Také vás může zajímat ...

Zbytečně ale neutrácí a spíše se snaží se svou ženou a dětmi trávit více času.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...