Petra Špalková: Připravila se o statisíce

Později liotvala!

Petra Špalková

Herečka PETRA ŠPALKOVÁ (42), kteoru známe ze seriálu Nevinné lži, již řadu let odmítá nabídky do komerčních seriálů a upřednostňuje film a činohru. Netají se tím, že to není zrovna jednoduché a musí se otáčet, ale nehodlá na svém rozhodnutí nic měnit. A to ani v případě, kdy jí tzv. teče do bot. Jednou dokonce odmítla reklamu za velmi slušný honorář!

Sama připouští, že jí tehdy sláva stoupla do hlavy a nechtěla svou osobnost zaprodat. „Vrátila jsem jeden kšeft v době, kdy jsem bydlela ve čtvrté bytové kategorii a dělila se o záchod a koupelnu. Šlo o reklamu za 400 000 korun,“ řekla s tím, že se jednalo o reklamu, která jí přišla pod její úroveň.

Měsíc nato ovšem situaci přehodnotila a uvědomila si, že pýcha je mocná.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...