Petra Vacka šokovali pohřebáci

Trauma ze smrti mámy

Příště si účast v takové soutěži jistě dobře rozmyslí.

Na den, kdy mu odešla jedna z nejbližších žen v jeho životě, moderátor pořadu Tajemství těla PETR VACEK (52) jen tak nezapomene. Podle jeho slov ho smrt maminky položila v životě na lopatky asi nejvíc.

„U ní jsme totiž smrt nečekali. Zemřela na rakovinu, a to uprostřed ozařování, takže nám ji ani nedovolili pohřbít,“ vzpomíná na hrůzné okamžiky herec s tím, že museli čekat 14 dní na povolení od Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. „Někdy mám pocit, že v těch nejhorších chvílích to Bůh zařídí tak absurdně, že nemáte možnost ani na ty smutné věci myslet,“ dodává Vacek.

A aby toho na něj nebylo málo, když musel dva roky po smrti maminky pochovat svého tatínka, došlo na další absurditu. „Když jsme byli v pohřebním ústavu, přišla paní a říká bratrovi: Mám pro vás při tom smutku dobrou zprávu.

Také vás může zajímat ...

Vy u nás máte množstevní slevu.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...