Petra Vacka šokovali pohřebáci

Trauma ze smrti mámy

Na den, kdy mu odešla jedna z nejbližších žen v jeho životě, moderátor pořadu Tajemství těla PETR VACEK (52) jen tak nezapomene. Podle jeho slov ho smrt maminky položila v životě na lopatky asi nejvíc.

„U ní jsme totiž smrt nečekali. Zemřela na rakovinu, a to uprostřed ozařování, takže nám ji ani nedovolili pohřbít,“ vzpomíná na hrůzné okamžiky herec s tím, že museli čekat 14 dní na povolení od Státního úřadu pro jadernou bezpečnost. „Někdy mám pocit, že v těch nejhorších chvílích to Bůh zařídí tak absurdně, že nemáte možnost ani na ty smutné věci myslet,“ dodává Vacek.

Také vás může zajímat ...

A aby toho na něj nebylo málo, když musel dva roky po smrti maminky pochovat svého tatínka, došlo na další absurditu. „Když jsme byli v pohřebním ústavu, přišla paní a říká bratrovi: Mám pro vás při tom smutku dobrou zprávu.

Vy u nás máte množstevní slevu.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...