Petra Vojtková: Proč tolik riskuje?

Na nebezpečnou nabídku kývla manželka Romana Vojtka (47), Petra Vojtková. Neměla si raději lépe rozmyslet, s čím to vlastně souhlasí? V muzikálu Tarzan, v němž zní písně Phila Collinse (68), ztvárňuje hlavní ženskou postavu Jane.

Vzhledem k tomu, o čem muzikál pojednává, je jasné, že se hemží náročnými akrobatickými výstupy, tak divokými, že se údajně na tuzemských divadelních prknech dosud neobjevily. Divadlo se proměnilo v džungli.

Také vás může zajímat ...

„Měli jsme výcvik, a to zejména létání. I to je součástí naší role a je docela nebezpečné, protože létáme úplně jinak než akrobati,“ vysvětluje půvabná herečka. „Hodně létáme po skalách, zachytáváme se o liány a někdy je to opravdu náročné, protože jsou tam větve.

Skály jsou vysoké i tři čtyři metry. Nesmíme si ublížit, což se na zkouškách málem stalo, ale naštěstí všechno dobře dopadlo,“ říká Petra s tím, že ji zachránil Tarzan Vojta Drahokoupil (24). Při scénách, kdy Tarzan letí s Jane, někdy ječí hrůzou.

„Ničeho se nebojím,“ říká odhodlaně. Neriskuje příliš? Co na to její manžel? Pro Romana Vojtka jistě není příjemné myslet na to, jak Petra hazarduje se zdravím. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...