Petra Vraspírová a Roman Vojtek: Na veselku možná vůbec nedojde!

Nad jejich vztahem se stahují černá mračna. Roman Vojtek (47) a jeho snoubenka Petra Vraspírová (31) už prý nejsou tak zamilovaní, jak se ještě před pár týdny tvářili. Údajně procházejí těžkou krizí. Narazili totiž na téma, v němž se nedokážou za žádnou cenu shodnout.

Místo svatebních příprav jen samé hádky?

Také vás může zajímat ...

A tím jsou děti. Zatímco Petra by si přála minimálně dvě, ale nejlépe tři nebo čtyři, Vojtek údajně o dětech nechce ani slyšet. Má už totiž z předchozího manželství syna a dceru, a to mu stačí. Přece jen už mu bude za tři roky padesát a nechce se zabývat výchovou dalších dětí.

Natož aby musel každou noc vstávat a novorozeně krmit. Prý už se na to necítí. Jenže když si chce vzít takhle mladou manželku, s takovou věcí by měl počítat.

Usmíří se?

Doteď se prý ale na toto téma nebavili, nebo jen příležitostně, a když na něj přišla řeč mezi novináři, údajně se vychloubal, že bude mít s Petrou klidně deset dětí, když si to bude přát. Podle kamarádů to ale vůbec není pravda. A tak se prý pár často hádá, a to dokonce podle všeho i na veřejnosti.

Není divu, že jejich kolegové začali pomýšlet na možnost, že se očekávaná veselka nakonec vůbec konat nebude.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama