Petra Vraspírová a Roman Vojtek: Vztah ničí žárlivost

Trocha té žárlivosti patří do každého zdravého vztahu. Nicméně herec ROMAN VOJTEK (46) to občas trochu přehání a poruší hranice. Jak jeho žárlivé scény snáší mladší partnerka PETRA VRASPÍROVÁ (31)?

Někteří lidé to se žárlivostí skutečně přehánějí. Jedním z nich je i herec Roman Vojtek (44), který si svou přítelkyni Petru Vraspírovou (31) až nezdravě hlídá. On sám ovšem svou žárlivost přiznává a zdá se mu zcela normální dělat scény například kvůli zprávě.

Také vás může zajímat ...

On jí dělá scény. Soudí ji tak podle sebe?

„Když jí v noci přijde zpráva, začnu se okamžitě vyptávat,“ přiznává Vojtek. Petra je prý na jeho záchvaty žárlivosti zvyklá a nebere si je moc k srdci.

Chybí mu sebevědomí?

Oba dva tvrdí, že jejich patnáctiletý věkový rozdíl jim problém nedělá. Nicméně se zdá, že Vojtkovi trochu vadí, že o jeho přítelkyni mají zájem mladší kandidáti. Možná se bojí toho, že mu Petra uteče za mladším a už se nikdy nevrátí. Ztratil snad herec své pověstné sebevědomí? Zdá se, že ano, jinak by neměl zapotřebí, vyvolávat žárlivé scény.

Petra mu asi dává k žárlivosti záminky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama