Petra Vraspírová: Místo svatby po něm chce co nejdřív dítě

Herečka Petra Vraspírová (31) si v uhánění svého partnera Romana Vojtka (46) nedá pokoj. Ještě před nedávnem se zmiňovala o tom, jak moc by si přála, aby ji herec požádal o ruku a ona se tak stala jeho ženou.

Když jí tato strategie nevyšla, změnila taktiku. Ke svatbě se totiž Vojtek ne a ne rozhoupat. Proto najednou prohlašuje, že svatba není to, po čem touží, ale raději by zadělala na miminko! „Vím, že Roman je úžasný táta.

Také vás může zajímat ...

S ním bych děti určitě mít jednou chtěla,“ přiznala Vraspírová, která se s Vojtkem často stará o jeho dvě děti z předešlého manželství. Zda už ale na toto téma přišla doma řeč, je otázka. Vojtek má totiž svatbu i děti za sebou a to mu očividně stačí.

Herečka se tak snaží skrze média Vojtkovi něco naznačit, ale místo toho by měla raději upřímně doma s partnerem promluvit, jinak se potomka taky nemusí nikdy dočkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...