Pevné nehty hned a snadno!

Třepí se vám nehty? Nebo přijdete po náročném dni domů a zjistíte, že máte zase dva ulomené? Sama můžete ovlivnit, aby byla vaše nehtová lůžka zdravější a tím pádem i daleko pevnější. Pravidelná manikúra a výživné krémy ale nestačí! O nehty je potřeba se starat každý den! Zdá se vám, že děláte dost? Zaměřte se spíš na to, co nedělat!

Správný pilník

Také vás může zajímat ...

Rozlučte se s levnými kovovými pilníky a zaměřte se na správnou pilovací techniku.

Daleko šetrnější jsou skleněné pilníky, které vás navíc navedou, jak nehtové lůžko správně tvarovat, aby se zbytečně nepoškozovalo.

Pěkné nehty tvoří také kůžička

Vedle nehtu nezapomínejte také na jemnou kůžičku.

O tu můžete pečovat hlavně vyživujícími hydratačními olejíčky. Oceníte je hlavně pokud si často omýváte ruce. Krém se totiž lehce smyje, ale olejíček se dostane i do záhybů..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama